Doposażenie przedszkola w wewnętrzne place zabaw oraz startowy zestaw do programowania z robotem BeeBot

Miło nam poinformować, że w grudniu przedszkole zostało doposażone w dwa piękne wewnętrzne place zabaw („Domek na drzewie” i „Kącik małego alpinisty”) oraz zestaw startowy do programowania  BeeBot. Urządzenia zabawowe, zakupione  w ramach funduszu sołeckiego, stały się wielką atrakcją i dostarczają Przedszkolakom wiele radości i zabawy.

Wewnętrzne place zabaw umilają pobyt naszym wychowankom Zawierają atrakcyjne elementy i aplikacje sensoryczne stymulujące zmysły i rozwijające koordynację wzrokowo-ruchową.

Grupa Motylki otrzymała Kącik małego alpinisty, a grupa Wesołe Nutki – Domek na drzewie.

Robot BeeBot swoim kształtem przypomina chodzącą pszczółkę, która wydaje dźwięki i porusza się zgodnie z zaprogramowaną trasą. Dzięki tej niezwykłej zabawce dzieci doskonalą logiczne myślenie oraz uczą się kierunków.

Otrzymane wsparcie rzeczowe w dużym stopniu uatrakcyjniło pobyt naszym Przedszkolakom w placówce.

Bardzo się cieszymy i dziękujemy!!!!!