Przedszkole pomaga Oliwii Hyla…zostało mało czasu…

Kochani Rodzice, Dziadkowie, Babcie, Wujkowie naszych przedszkolaków i nie tylko. Wszyscy mieszkańcy sołectwa Strzyżowice, gminy Psary. Nasza placówka od jakiegoś czasu wspiera zbiórki dla Oliwi Hyla- dziewczynki chorej na SMA1 rdzeniowy zanik mięśni. Były już nakrętki, których dwa transporty pojechały do Boguchwałowic, teraz mamy Górę grosza – koordynator Ciocia Sandra Nowak oraz zbiórkę kasztanów, które również wspomogą skarbonkę dziewczynki. Jeśli jesteście Państwo na spacerze jesiennym, warto nazbierać kasztanów i przynieść do przedszkola, zostawiając przed drzwiami obok schodów. Dzieci na pewno będą miały frajdę ze spędzonego czasu z rodzicami. Zbędne grosiki czasem gubią nam się w kieszeniach kurtek czy w skarbonkach lub uciekają z portfela. Zapraszamy do przyniesienia. Każda pomoc się liczy i zbliża Oliwkę do zebrania kwoty na ten drogi lek.