Dzień chłopaka!

No i nastał ten dzień- 30 września. Tego dnia swoje święto obchodzą nasi dzielni chłopcy.

Nasze Zajączkowe dziewczynki stworzyły własny portret idealnego chłopaka. Bez chwili namysłu stwierdziły, że nasi chłopcy idealnie się w niego wpisują!

Następnie postanowiły ich wyręczyć i za pomocą patyczków od lodów „zgolić” im pierwszy zarost, który podobno zaczął powoli im powstawać 😉

Następnie przyszła kolej na test prawdziwego chłopaka-dżentelmena! Nasi chłopcy otrzymali serię pytań dotyczącą dobrego i złego zachowywania , zarówno w towarzystwie jak i przy stole. Świetnie sobie poradzili z odpowiedziami!

Na cześć naszych chłopaków została uruchomiona super ekstra „wyrzutnia kulowa”, która bardzo ich zaskoczyła oraz wywołała wielką radość. Chłopcy dostali kolejne zadanie. Za ich zgodą, przy pomocy dziewczyn, musieli odszukać konkretne kulki i podzielić je według postawionych przez ciocię kategorii.

Nasi dzielni chłopcy zostali poddani próbie- który z nich przeniesie jajko na łyżce w krótszym czasie bez upuszczenia go na podłogę! Wszyscy chłopcy pięknie się spisali a nasze dziewczynki dzielnie im kibicowały!

Przyszła pora na wielki test! Chłopcy otrzymali kubeczki z tajemniczym płynem, który mieli za zadanie wypić z uśmiechem na ustach. Jak się okazało… Ciocia zrobiła im psikusa i dała im do wypicia po łyku soku ze świeżo wyciskanej cytrynki! Niektórzy mieli naprawdę kwaśne minki! 😉

Na koniec przyszła pora na odbicie swojego kciuka na legitymacji superchłopaka!

A na koniec przyszła pora na to, na co chłopcy czekali cały dzień- na prezenty i tańce!!!!!