OGÓLNOPOLSKI DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA

Jak co roku w Przedszkolu Publicznym im. Misia Uszatka w Strzyżowicach obchodziliśmy Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Święto to zostało ustanowione przez Sejm, aby podkreślić wagę edukacji przedszkolnej.

W grupie „ Sówki” dzień rozpoczęliśmy od „wycieczki autobusowej” po naszej sali, naszym przystankiem były przygotowane i zorganizowane wcześniej konkursy takie jak np. bieg kelnera z „jajkiem” na łyżce, tor przeszkód, zagadki oraz wspólne zabawy w kole przy piosence. Podczas zabawy słychać było okrzyki radości i śmiech dzieci.

Uwieńczeniem tego dnia był mały słodki podarunek, który wywołał wielkie zadowolenie na twarzach naszych milusińskich, a także wyjście na przedszkolny plac zabaw, gdzie dzieci wesoło spędzały czas.

Serdeczne życzenia dla Wszystkich przedszkolaków składa Grono Pedagogiczne oraz Pracownicy Przedszkola Publicznego im. Misia Uszatka w Strzyżowicach.