Dzień Chłopca 2020

Dziewczynki przygotowały na tę okazję, przy pomocy swoich kochanych Mam, niespodzianki dla naszych chłopaków. Koledzy byli bardzo zaciekawieni od samego rana, co znajduje się w pięknych torebkach, które od kilku dni przebywały w przedszkolu – przechodząc kwarantannę zanim dostaną się w ręce przedszkolaków.

Wcześniej opowiadaliśmy za co lubimy siebie, za co lubimy naszych codziennych towarzyszy i że bez nich było by bardzo nudno w naszej sali. Cieszymy się że mamy takich miłych, kulturalnych, małych dżentelmenów, którzy za każdym razem pokazują jak należy się zachowywać.

Ja jako wychowawca od kilku lat w tej grupie jestem dumna, że mam takie dzieci, co jest oczywiście, jak Państwo i ja doskonale wiemy, zasługą wzorców wyniesionych z rodzinnych domów.

Po rozdaniu prezentów był słodki poczęstunek i zabawa przy muzyce.