PRZYGOTOWANIA DO ŚWIĄT.

Święta Bożego Narodzenia to czas najpiękniejszy- pełen radości i wzruszeń, poprzedzony intensywnymi przygotowaniami. Również w naszym przedszkolu rozpoczęliśmy przygotowania do tego niezwykłego wydarzenia.

Poprzez realizację tematyki kompleksowej związanej ze Świętami Bożego Narodzenia dzieci pogłębiają swoją wiedzę na temat obyczajów i tradycji bożonarodzeniowych. Głównym motywem zajęć jest Mikołaj, choinka, prezenty. Wymienione symbole zbliżających się świąt to także przewodnie motywy prac plastycznych naszych przedszkolaków. Ponadto, dzieci z zapałem i dużym zaangażowaniem wykonują różne ozdoby. Dzieci chętnie śpiewają kolędy, pastorałki oraz piosenki o tematyce zimowo-świątecznej. Towarzyszą nam również tańce i zabawy muzyczne związane z poruszana tematyką.

„KUCHENNE REWOLUCJE!!!”