CZARY-MARY, HOKUS-POKUS

„Andrzejki” – dzień pełen wróżb i czarów. Dawno temu andrzejkowe wróżby traktowano poważnie, jednak w dzisiejszych czasach do wróżb podchodzi się z przymrużeniem oka i uważa za wesołą zabawę.

W taki właśnie sposób spędziliśmy cały poniedziałkowy dzień.

Zabawę zaczęliśmy od sprawdzenia kim dzieciaki zostaną w przyszłości (wynika z wróżb iż będziemy mieć świetnych pisarzy, nowoczesnych fryzjerów, wybitnego malarza oraz milionerki). Dowiedzieliśmy się również jakie prezenty przyniesie Mikołaj dzięki „Cukierkowej wróżbie” (sanki, puzzle, misie, klocki, bajki, gry, książki). Już wiemy w jakiej kolejności dzieci będą podróżowały – kto pierwszy wyjedzie na wspaniałą wycieczkę oraz jakie imię będzie nosił ich partner życiowy (czyli mąż oraz żona). Towarzyszył nam również taniec na gazetach jak i mini dyskoteka z „zaczarowanymi hitami”.