WITAM W PRZEDSZKOLU!!!

Pierwszego dnia września sale naszego przedszkola znów rozbrzmiały śmiechem. Pierwszy dzień był niezwykle ciekawy, ale też czasami trudny zwłaszcza dla dzieci, które właśnie rozpoczęły swoją przygodę z przedszkolem.

Wierzę, że ten rok będzie niezwykle ciekawy w życiu naszych przedszkolaków.

Będziemy odkrywcami, badaczami, podróżnikami, artystami i twórcami, a wszystko po to by dobrze się bawić oraz jak najwięcej się nauczyć, zdobyć nowe umiejętności i doskonalić już te posiadane.

„MAŁA KSIĘGA MĄDROŚCI KUBUSIA” – NAJSŁYNNIEJSZEGO MISIA ŚWIATA.

Nazywamy się „Gromadka Puchatka”. Nadeszła własnie pora, aby udać się do przedszkola. Mamy już trzy latka, więc zabieramy się za odkrywanie świata. Przed nami przygód wiele i wiemy że pomogą nam przedszkolni przyjaciele. Chodź jesteśmy dzielni i śmiali, wsparcia naszych cioć przedszkolnych będziemy potrzebowali.

„GROMADKA PUCHATKA”

TO NAJLEPSI PRZYJACIELE.

U NAS ZAWSZE NAJWESELEJ!!!